Wykrawacz drobiu (indyki) + samochód - Francja

Zobacz wszystkie ogłoszenia ipf2014
Agencja Pracy IPF (cert. 5450)
poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko:
Wykrawacz drobiu - wykrawanie drobiu na taśmie
Miejsce Pracy: Francja zachodnia, dep.85
Termin rozpoczęcia:. od zaraz do sierpnia
Liczba wakatów: 5
Minimalne doświadczenie: 2 lata
Wykształcenie Zasadnicze zawodowe
Zakres obowiązków:
• rozbiór indyka
• praca na szybkiej taśmie
• praca z nożem
Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe + stałe premie
• bezpłatne zakwaterowanie;
• profesjonalną pomoc w wypełnianiu formalności i organizacji wyjazdu;
• formalności załatwiamy zdalnie (mail, telefon), nie wymagamy przyjazdu do Poznania
Wymagania:
• min. 3 lata doświadczenia w wykrawaniu elementów drobiowych
• sprawne posługiwanie się nożem
• dobry stan zdrowia
• dyspozycyjność do wyjazdu
• jazdy i auto do dyspozycji-wypłacamy dodatek + zwracamy za paliwo

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie Cv na adres: daria.roszczyk@ipf.jobs z dopiskiem „wykrawacz drobiu”
Kontakt:
IPF
Telefon: 612226056
Francja
Wielkopolskie
E-mail: rekrutacja@ipf.jobs
Data dodania: 2015-02-13