Wykrawacz drobiu

Zobacz wszystkie ogłoszenia ipf2014
Agencja Pracy IPF (cert. 5450) poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Wykrawacz drobiu (kurczaki i indyki)

Zakres obowiązków:

• wykrawanie kurczaków i indyków na taśmie z palikami
• praca z nożem

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe + stałe premie
• bezpłatne zakwaterowanie i dojazd;
• profesjonalną pomoc w wypełnianiu formalności i organizacji wyjazdu;
• formalności załatwiamy zdalnie (mail, telefon), nie wymagamy przyjazdu do Poznania

Wymagania:

• min. 3 lata doświadczenia w wykrawaniu elementów drobiowych
• sprawne posługiwanie się nożem
• dobry stan zdrowia
• dyspozycyjność do wyjazdu
• mile widziane prawo jazdy i auto do dyspozycji-wypłacamy dodatek

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie Cv na adres: damian.wasiak@ipf.jobs z dopiskiem wykrawacz drobiu
Kontakt:
IPF
Telefon: 61 222 47 68
Poznań
Wielkopolskie
E-mail: rekrutacja@ipf.jobs
Data dodania: 2015-08-31

Porady