Pracownik uboju - Francja

nopic
Zobacz wszystkie ogłoszenia ipf2014
Agencja Pracy IPF 2 sp. k. sp. z o. o. (cert. 5450) poszukuje dla swojego klienta we Francji
wykwalifikowanych pracowników na stanowisko:

Pracownik uboju

Miejsce pracy: Francja, ok. Lyonu

Termin rozpoczęcia: od zaraz
Dodatkowe informacje
Zakres obowiązków:
- ubój wołowo-wieprzowy
- praca na taśmie ubojowej,

Wymagania:
- min. 2-letnie doświadczenie w pracy na uboju wołowo-wieprzowym
- umiejętność wykonywania czynności ubojowych: prucie, kłucie, wytrzewianie, cięcie piłą, wyciąganie ośrodków, obrabianie głów, kopyt itp.
- samodzielność na stanowisku pracy

Mile widziane:
- prawo jazdy kat. B
- własne auto do dyspozycji

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe + stałe premie;
- bezpłatne zakwaterowanie oraz bezpłatny przejazd do pracy za granicę;
- profesjonalną pomoc w wypełnianiu formalności i organizacji wyjazdu;
- formalności załatwiamy zdalnie (mail, telefon), nie wymagamy przyjazdu do Poznania;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem „Pracownik uboju” na adres mailowy: daria.roszczyk@ipf.jobs
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”
Typ: Dam pracę
Cena:
Kontakt:
IPF
Telefon: 61 222 60 56
okolice Lyonu, Francja
Wielkopolskie
E-mail: rekrutacja@ipf.jobs
Data dodania: 2016-02-05

Porady