Wędliniarz / Pracownik produkcji

Zobacz wszystkie ogłoszenia ipf2014
Agencja Pracy IPF (cert. 5450) poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Lyonu

Zakres obowiązków:
• praca przy pakowaniu wędlin i kiełbas

Wymagania:
• mile widziana umiejętność pracy (doświadczenie) przy produkcji kiełbas i przetworów
• mile widziana umiejętność (doświadczenie) trybowania szynki
• dobry stan zdrowia
• dyspozycyjność do wyjazdu
• prawo jazdy

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę
• pomoc w organizacji przejazdu i zakwaterowania
• zdalne załatwienie formalności (wypełnienie dokumentów kadrowych)
• zapewniamy bezpłatne dojazdy z mieszkania do pracy na terenie Francji
• możliwość korzystania z francuskich świadczeń socjalnych (świadczenia rodzinne, emerytura itp.)

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres: rekrutacja@ipf.jobs lub kontakt telefoniczny 502 854 363

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”
Kontakt:
IPF
Telefon: 502854363
okolice Lyonu
E-mail: rekrutacja@ipf.jobs
Data dodania: 2016-08-31