Pracownik Produkcji – Obsługa mieszalnika

nopic
Zobacz wszystkie ogłoszenia SFSInternational
SFS International Sp. z o.o. Sp. K. działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym oraz przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy m.in. w: Holandii, Belgii, Niemczech, Skandynawii, Polsce...

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Belgia, Holandia, Unia Europejska
Ilość wakatów: 1

Opis stanowska pracy oraz obowiązki:
• Obsługa komputera z procedurami/przepisami (język angielski)
• Odbiór mięsa z chłodni zgodnie z zasadą FIFO
• Ważenie mięsa i umieszczenie go w mieszalniku
• Odmierzanie ilości przypraw i umieszczenie ich w mieszalniku
• Programowanie mieszalnika
• Nadzór nad pracą maszyny
• Opróżnianie mieszalnika
• Transport towaru na linię produkcyjną lub do chłodni
• Uprzątnicie miejsca pracy
Wymagania:
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – warunek konieczny , osoby bez znajomości języka nie będą brane pod uwagę;
• Prawo jazdy i własny samochód (proszę zaznaczyć w CV).
Oferujemy:
• Stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania;
• Zakwaterowanie bezpłatne;
• Atrakcyjne zarobki;
• Ubezpieczenie Compensa Voyage;

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na Nasz adres e-mail:
praca@sfsinternational.pl
Podając w tytule: Pracownik Produkcji – Obsługa mieszalnika
Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Aplikuj też na: http://www.sfsinternational.pl/pl/

Biorąc udział w procesie rekrutacji niniejszym wyraża Pan/ Pani zgodę na administrację, przetwarzanie i przechowywanie swoich danych osobowych przez SFS International Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Starej Iwicznej 05-500 Piaseczno, ul. Nowa 6, w celach związanych z procesami rekrutacji. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgoda ta obejmuje przetwarzanie danych osobowych przez SFS International Sp. z o.o. Sp. K. również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, w tym przedstawianie przyszłych ofert pracy za pośrednictwem telefonu (rozmowa telefoniczna lub / i sms) oraz poprzez pocztę elektroniczną.
Kontakt:
SFSInternational
Telefon: 221021160
Piaseczno
Mazowieckie
E-mail: praca@sfsinternational.pl
Data dodania: 2018-01-30

Porady