Pracownik produkcj - pakowanie i i wykrawanie

Zobacz wszystkie ogłoszenia SFSInternational
„SFS International” działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym i przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy w takich krajach jak: Holandia, Belgia, Niemcy, Polska.
Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pakowacz – wykrawacz w zakładzie mięsny
Miejsce pracy: Belgia

Obowiązki:
• pakowanie mięsa wieprzowego
• wykrawanie części wieprzowych (możliwość przyuczenia, nie wymagamy doświadczenia)

Mile widziane:
• Znajomość języka angielskiego
• Własny samochód i prawo jazdy

Oferujemy:
• Stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania
• Bezpłatne zakwaterowanie
• Atrakcyjne zarobki
• Ubezpieczenie Compensa Voyage
• Opiekę polskiego koordynatora na miejscu
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: praca@sfsinternational.pl lub tel: 22 102 11 61.
Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Typ: Dam pracę
Cena:
Kontakt:
SFSInternational
Telefon: 221021161
Stara Iwiczna
Mazowieckie
E-mail: praca@sfsinternational.pl
Data dodania: 2019-11-06

Porady

Przepisy - Mięso

Portal Masarnie, Zakłady mięsne, wyposażenie zaopatrzenie masarni, ubojnie, sklepy mięsne, katalog firm, przemysł mięsny, mięso, wędliny, drób Portal Masarnie, Zakłady mięsne, wyposażenie zaopatrzenie masarni, ubojnie, sklepy mięsne, katalog firm, przemysł mięsny, mięso, wędliny, drób