Sprzedam zakład mięsny

Sprzedam zakład mięsnySprzedam zakład mięsny
Zobacz wszystkie ogłoszenia agnieszka.jedrzejak@gmail.com
Oferujemy do sprzedaży obiekt doskonale zlokalizowany w Częstochowie, posadowiony na trzech działkach o łącznej powierzchni ponad 15000 m2(działki). Pełna własność!

Na obiekt składają się:

Budynki zakładu produkcyjnego (Hala) wraz z biurami i pomieszczeniami socjalnymi o powierzchni razem o łącznej powierzchni ponad 1500 m2. Budynek zewnątrz ocieplony i otynkowany. Na terenie posadowiony jest również budynek o charakterze magazynowo/produkcyjnym w stanie surowym zamkniętym ok 350 m2 , wysokość 3,20 m, wybudowany z pustaka typ MAX z mediami(gaz,prąd,woda,kanalizacja) ocieplony styropianem i otynkowany.

Na w/w terenie znajdują się również dwa budynki mieszkalne jeden 180 m2 z lat 90 i drugi 330 m2 z lat 2002.

Główny Zakład o powierzchni ok. 1150 mkw. wybudowany z pustaka żużlowego (hale produkcyjne) o wysokości 4 m. oraz budynek biurowy, piętrowy o powierzchni 350 mkw. zbudowane z pustaka typu MAX . Całość zakładu wykończona w bardzo wysokim standardzie do którego użyto wysokiej jakości materiałów wykończeniowych ; posadzki typ Monile kolor bordo , ściany wyłożone płytami warstwowymi nierdzewnymi włoskiej firmy Italpanelli z rdzeniem poliuretanowym. Całość zakładu jest klimatyzowana ze względu na rodzaj produkcji w każdym pomieszczeniu można utrzymywać różne temperatury, zakład posiada możliwość wentylowania dwunastokrotnie w ciągu jednej godziny. Wentylacja jak i ogrzewanie jest połączone do wymienników z odzyskaniem ciepła, osobna wentylatorownia na działy produkcyjne oraz na socjalno biurowe pomieszczenia. Wodę ciepłą w 65% jaką zakład zużywał pochodziła z odzysku ciepła z agregatu chłodniczego na glikol firmy Cliveko. Oświetlenie wewnątrz zakładu jest na czujniki ruchu. Zakład posiada własną mroźnię o powierzchni 180 m2 do(- 35 C). Kotłownia zbudowana z dwóch pieców gazowych firmy Buderus 160 KW każdy oraz dwóch zbiorników (zasobników) wody ciepłej o łącznej ilości 800 litrów. Pomieszczenia socjalne jak i korytarze na ścianach powłoka z żywicy łatwo zmywalna posadzki z żywicy. Wszystkie media zakładu łącznie ze sterownią energetyczną są zlokalizowane na strychu technologicznym. Hala produkcyjna bardzo dobrze wyizolowana. Grubość ścian ok. 70 cm. Zakład posiada własny transformator 1000 KW,

Teren w całości ogrodzony, zagospodarowany i oświetlony. Dostępne media: prąd, gaz, woda, kanalizacja, woda deszczowa z dachów jak i dróg, parkingów jest odprowadzana do zbiornika ( zarybionego stawu) na terenie nieruchomości. Na nieruchomości od strony południowej jest posadowiona portiernia o ok 20 m2 wraz z mediami.

Całość terenu oświetlona , liczne parkingi i drogi dojazdowe wybrukowane kostką. Wjazd na nieruchomość może odbywać się z dwóch ulic gminnych.

Zakład posiada wszystkie wymagane odbiory i zezwolenia z branży przetwórstwa spożywczego. Idealny pod wszystkie branże, które wymagają chłodzenia.

Możliwość wykorzystania OBIEKTU również pod hurtownię, magazyny, produkcję itp. Teren nie jest objęty aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego. Teren w całości o przeznaczeniu UR/MN. Teren idealnie do wykorzystania również pod inwestycje deweloperskie!

Nie ma zastosowania ustawa o ochronie gruntów rolnych i leśnych z 2016r.

!!!ATUTEM NIERUCHOMOŚCI jest LOKALIZACJA!!!

Doskonała komunikacja z centrum miasta, dostępność przystanków komunikacji miejskiej.

Podana cena stanowi zaproszenie do negocjacji!!!
Typ: Sprzedam
Stan przedmiotu: Nowy
Cena:  8 000 000 PLN
Kontakt:
Agnieszka Jędrzejak
Telefon: 664737962
Częstochowa
Śląskie
E-mail: agnieszka.jedrzejak@gmail.com
Data dodania: 2016-10-13

Szukaj w Bazie Firm

Porady

Przepisy - Mięso

Portal Masarnie, Zakłady mięsne, wyposażenie zaopatrzenie masarni, ubojnie, sklepy mięsne, katalog firm, przemysł mięsny, mięso, wędliny, drób Portal Masarnie, Zakłady mięsne, wyposażenie zaopatrzenie masarni, ubojnie, sklepy mięsne, katalog firm, przemysł mięsny, mięso, wędliny, drób