Praca rzeźnik/ubojarz

nopic
Zobacz wszystkie ogłoszenia ipf2014
Dla naszego klienta we Francji poszukujemy osoby do pracy na stanowisko pracownik uboju/rzeźnik.

Zakres obowiązków:

- ubój wieprzowy (kłucie, prucie, wykrwawianie, zrywanie sadła, wyciąganie ośrodków itp.)
- ubój bydła (prucie, zatykanie przełyku, wyrabianie łaty, osierdzia, łojowanie itp.)
- czynności z zakresu brudnego i czystego uboju
- praca przy stołach

Wymagania:

- doświadczenie w uboju
- umiejętność sprawnego posługiwania się nożem
- dobra kondycja fizyczna
- dyspozycyjność do wyjazdu

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach polskich
- stałą premię
- darmowe zakwaterowanie
- zwrot kosztów przejazdu
- możliwość zdalnego załatwienia wszelkich formalności
- możliwość dłuższej współpracy

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? skontaktuj się z nami:

rekrutacja@ipf.jobs

Pozdrawiamy

Agencja Pracy Tymczasowej nr cert. 5450
IPF 2 sp. z o. o.
60-867 Poznań, ul. C.K. Norwida 13
www.ipf.jobs
Typ: Dam pracę
Stan przedmiotu:
Cena:
Kontakt:
IPF
Telefon: 61 222 47 01

E-mail: rekrutacja@ipf.jobs
Data dodania: 2016-05-25

Szukaj w Bazie Firm

Porady

Przepisy - Mięso

Portal Masarnie, Zakłady mięsne, wyposażenie zaopatrzenie masarni, ubojnie, sklepy mięsne, katalog firm, przemysł mięsny, mięso, wędliny, drób Portal Masarnie, Zakłady mięsne, wyposażenie zaopatrzenie masarni, ubojnie, sklepy mięsne, katalog firm, przemysł mięsny, mięso, wędliny, drób