Wędliniarz, pracownik przetwórni mięsa - Francja

Zobacz wszystkie ogłoszenia ipf2014
Agencja Pracy IPF (cert. 5450)
poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko:
Pracownik przetwórni mięsa - wędliniarz
Miejsce Pracy: Francja
Termin rozpoczęcia:. od zaraz
Liczba wakatów: 1
Wykształcenie Zasadnicze zawodowe
Zakres obowiązków:
• Przetwórstwo mięsa
• Obsługa nadziewarek
Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe + stałe premie
• bezpłatne zakwaterowanie;
• profesjonalną pomoc w wypełnianiu formalności i organizacji wyjazdu;
• opiekę polskiego koordynatora na miejscu
• formalności załatwiamy zdalnie (mail, telefon), nie wymagamy przyjazdu do Poznania
Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• dobry stan zdrowia
• dyspozycyjność do wyjazdu
• mile widziane prawo jazdy i auto do dyspozycji-wypłacamy dodatek

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie Cv na adres: rekrutacja@ipf.jobs z dopiskiem „wędliniarz”
Typ: Dam pracę
Cena:
Kontakt:
IPF
Telefon: 61 222 60 56
Poznań
Wielkopolskie
E-mail: rekrutacja@ipf.jobs
Data dodania: 2015-01-05

Szukaj w Bazie Firm

Porady