Technolog Aplikacji (branża mięso)

nopic
Zobacz wszystkie ogłoszenia PMI
PMI Outsourcing sp. z o. o. poszukuje dla swojego klienta, światowego lidera, producenta i dostawcy składników funkcjonalnych do produktów spożywczych. Swoją pozycję na rynku firma zawdzięcza ciągłym wprowadzaniem innowacji jak również eksperckiej wiedzy swoich pracowników. W związku z dynamicznym rozwojem struktur, poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko:
Technolog Aplikacji
(branża mięsna)
Miejsce pracy: cała Polska, region EMEA (praca zdalna)
Opis stanowiska:
Technolog aplikacji z udokumentowanymi umiejętnościami technologicznymi w przemyśle mięsnym (preferowane przy produkcji składników dodatków funkcjonalnych, przypraw, solanek, marynat do mięs). Aplikacje będą wykonywane w całej Polsce we współpracy z laboratorium R&D w Wielkiej Brytanii.
Kluczem do sukcesu jest ekspertyza technologiczna, wykonywana dla zrozumienia wymagań klientów oraz promowania głównych rezultatów produkcji spożywczej. Osoba będzie zaangażowana we wspieranie produktów i rozwój biznesu na odpowiednich rynkach europejskich.
Główne obowiązki:
- wykonywanie prób ostatecznych produktów (smak, tekstura, glazura) u klientów firmy – łączenie składnika funkcjonalnego z gotowym produktem
- koordynacja pracy nad prowadzonymi projektami (próbki, dokumentacja itp.)
- adaptacja profilu smakowego i głównych parametrów różnych przepisów
- aranżowanie sesji testowych
- wsparcie i rozwój bazy technologicznej
- współpraca z działem handlowym; udzielanie technologicznego wsparcia w razie potrzeby
Kluczowe kompetencje:
- wyższe wykształcenie z zakresu technologii żywności
- doświadczenie na podobnym stanowisku jako technolog w przemyśle spożywczym (nie mniej niż
1 rok); preferowane doświadczenie przy produkcji dodatków, przypraw do mięsa lub doświadczenie
w tworzeniu aplikacji
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego (praca w międzynarodowym środowisku)
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży
- znajomość lokalnego rynku produkcji spożywczej i zagadnień prawnych
- umiejętność obsługi komputera
- duża mobilność na terenie Polski i sporadycznie Europy

Oferowane:
- stabilne zatrudnienie w firmie wraz z benefitami płynącymi z ubezpieczenia grupowego dla pracowników oraz kartą Multisport
- praca w międzynarodowym środowisku
- narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy
- atrakcyjne wynagrodzenie do bezpośredniej negocjacji z przyszłym pracodawcą
Kontakt:
PMI Outsourcing
Telefon:
Cała Polska
Mazowieckie
E-mail: anna.smolin@pmi-outsourcing.pl
Data dodania: 2015-01-21

Szukaj w Bazie Firm

Porady