Ubojowiec/rzeźnik

Zobacz wszystkie ogłoszenia ipf2014
Agencja Pracy IPF sp. k. sp. z o. o. (cert. 5450) poszukuje dla swojego klienta we Francji
wykwalifikowanych pracowników na stanowisko:

Ubojowiec/Rzeźnik

Miejsce pracy: Francja

Zakres obowiązków:

- ubój wołowo-wieprzowy
- skórowanie i usuwanie wnętrzności

OFERUJEMY:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe + stałe premie;
- bezpłatne zakwaterowanie oraz bezpłatny przejazd do pracy za granicę;
- profesjonalną pomoc w wypełnianiu formalności i organizacji wyjazdu;
- formalności załatwiamy zdalnie (mail, telefon), nie wymagamy przyjazdu do Poznania;

Wymagania:

- min. 5-letnie doświadczenie w pracy na uboju wołowo-wieprzowym
- samodzielność na stanowisku pracy
- prawo jazdy kat. B;

Mile widziane:

- własne auto do dyspozycji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv z dopiskiem „Ubój/10042015” na adres mailowy:
damian.wasiak@ipf.jobs
Typ: Dam pracę
Cena:
Kontakt:
IPF
Telefon: 612224768

E-mail: damian.wasiak@ipf.jobs
Data dodania: 2015-04-10

Szukaj w Bazie Firm