Technolog Przetwórstwa Mięsnego

Zobacz wszystkie ogłoszenia eklektika
Eklektika Sp. z o.o. świadczy usługi biznesowe z zakresu doradztwa personalnego i rekrutacji (KRAZ 10374).

Nasz Klient, producent tradycyjnych wędlin i mięs, właściciel znanych i lubianych marek, aktualnie poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr Referencyjny: TPM/04/2015/

Główne zadania:

- nadzór nad procesami technologicznymi;
- nadzór nad jakością surowca;
- doradztwo technologiczne przy wdrażaniu nowych produktów;
-opracowywanie dokumentacji technologicznej ;
- opracowywanie kart produktów;
- analiza rynku pod kątem nowych wdrożeń technologicznych, poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe - specjalizacja przetwórstwo mięsa;
- minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
- znajomość procesów technologii w przetwórstwie mięsa;
- znajomość formalno – prawnych przepisów dotyczących produktów mięsnych;
- praktyczna znajomości pakietu MS Office;
- prawo jazdy kat. B;
- mile widziana znajomość języka angielskiego;
- skuteczność w działaniu oraz wytrwałość w dążeniu do wyznaczonych celów;
- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;
- dyspozycyjność, samodzielność.

Oferujemy:

- atrakcyjne warunki finansowe, premie zadaniowe;
- świadczenia socjalne: bony żywnościowe, paczki świąteczne, pakiet medyczny Swissmed;
- możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez Eklektika Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Opaczewska 15/31, kod 02-368, będącą agencją zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 10374, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.). W tym celu, zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Eklektika Sp. z o.o. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Kontakt:
Eklektika
Telefon:

Pomorskie
E-mail: rekrutacja@eklektika.pl
Data dodania: 2015-04-15