RZEŹNIK- Rozbiór i trybowanie. Mały zakład w Holandii.Zapras

Zobacz wszystkie ogłoszenia Perspektiva
RZEŹNIK- Rozbiór i trybowanie. Mały zakład w Holandii

Miejsce: HOLANDIA miasto TILBURG

OPIS MIEJSC PRACY:

Dla naszych holenderskich partnerów poszukujemy wykwalifikowanych rzeźników do małego zakładu mięsnego w Holandii w mieście TILBURG. Zakład gdzie liczy sie umiejętność zarówno rozbioru półtusz jak i trybowania poszczególnych elementów. Praca idealna dla osób które maja dosyć pracy na szybkich taśmach i szukają czegoś spokojniejszego.

Jest to także oferta dla par lub małżeństw z doświadczeniem w branży mięsnej (panowie na rozbiorze i trybowaniu, panie na klasowaniu, obróbce)

Zakres obowiązków:

Rozbiór półtusz wieprzowych na elementy
Trybowanie i klasowanie schabów
Trybowanie i klasowanie szynek i łopatek wieprzowych
Trybowanie karczków

WYMAGANIA:

◾od Panów min. rocznego doświadczenia na stanowiskach związanych z rozbiorem półtusz i trybowaniem elementów

◾od Pań min rocznego doświadczenia na stanowiskach związanych z klasowaniem i obróbką elementów wieprzowych
◾Dobry stan zdrowia.
◾Mile widziane ukończenie szkoły kierunkowej.

OFERTA:

◾Oferujemy:

wynagrodzenie 1300 euro netto /4 tygodnie, dla wykrawaczy

◾wynagrodzenie 1100 euro netto/4 tygodnie dla pań na obróbce klasowaniu

Zatrudnienie w stabilnej firmie na warunkach holenderskich z płatnymi urlopami i chorobowym

◾trzynaście wypłat 4tygodniowych w roku
◾ zapewnione bezpłatne zakwaterowanie
◾ Zapewnione bezpłatne dojazdy z miejsca zakwaterowania do pracy,
◾opiekę polskich koordynatorów,

ZAINTERESOWANE OSOBY PROSIMY O PRZESŁANIE

CV NA ADRES e-mail praca@perspektiva.com.pl

lub kontakt Tel. 606 597 343, 061 28 27 252,
Jeżeli masz doświadczenie wyślij smsa na nr tel.: 606597343 oddzwonimy ze szczegółami.

PERSPEKTIVA Doradztwo Personalne & Outsourcing Services Piotr Lisiecki

ul.Poznańskie Przedmieście 12a, 64-020 Czempiń

Nr certyfikatu agencji zatrudnienia 11281
Kontakt:
Perspektiva
Telefon: 606597343
Poznań
Wielkopolskie
E-mail: praca@perspektiva.com.pl
Data dodania: 2015-12-02

Szukaj w Bazie Firm

Porady