Rzeźnik - trybowanie

nopic
Zobacz wszystkie ogłoszenia ipf2014
Agencja Pracy IPF 2 Sp. z o.o. (cert. 5450) poszukuje dla swojego klienta we Francji wykwalifikowanych pracowników na stanowisko:

RZEŹNIK – trybowanie

Miejsce pracy: Francja
Data rozpoczęcia: od zaraz

Zakres obowiązków:
- Trybowanie wieprzowiny i wołowiny
Wymagania
- kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- samodzielność na stanowisku pracy

Mile widziane:
- prawo jazdy kat. B;
- własne auto do dyspozycji
- znajomość języka francuskiego
Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach polskich
- premię stałą
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
- darmowe zakwaterowanie oraz dojazd i jazd z projektu
- możliwość zdalnego załatwienia wszelkich formalności
Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV z dopiskiem „rzeźnik” na adres e-mail: rekrutacja@ipf.jobs
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”
Kontakt:
IPF
Telefon: 612226056
Poznań
Wielkopolskie
E-mail: rekrutacja@ipf.jobs
Data dodania: 2016-02-18

Szukaj w Bazie Firm

Porady