Rzeźnik Wykrawacz

Zobacz wszystkie ogłoszenia

Dla naszego klienta, jednego z wiodących dostawców mięsa dla zakładów produkcyjnych w Niemczech, poszukujemy osób zainteresowanych odjęciem pracy na stanowisku:

RZEŹNIK

Opis stanowiska:

- rozbiór, trybowanie, czyszczenie oraz porcjowanie wieprzowiny;

- praca na taśmie, przy stołach;

- utrzymanie w czystości sprzętu i pomieszczeń.

Wymagania:

- doświadczenie na analogicznym stanowisku;

- umiejętność posługiwania się nożem;

- dobra kondycja fizyczna i zdolności manualne;

- zaangażowanie, staranność i przywiązanie dużej wagi do jakości wykonywanej pracy;

- mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego;

- mile widziane auto dyspozycyjne na wyjazd.

Oferujemy:

- legalne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową;

- ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek;

- niemiecką stawkę godzinową uzależnioną od posiadanych umiejętności i doświadczenia;

- pomoc w ubieganiu się o zasiłek rodzinny (Kindergeld) oraz zwrot podatku;

- zakwaterowanie organizowane i dofinansowane przez Pracodawcę;

- wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych;

- możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną na adres zagranica@intemporis.eu lub poprzez przycisk Aplikuj.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr +48 603 723 839 w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00

Oferta pracy tymczasowej.

Licencja Agencji nr 1954.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Kontakt:
In Temporis
Telefon: 81 532 24 32
Lublin
Lubelskie
E-mail: zagranica@intemporis.eu
Data dodania: 2016-03-17