Wykrawacz drobiu - Kaczki - we Francji

nopic
Zobacz wszystkie ogłoszenia ipf2014
IPF sp. z o. o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego świadcząca usługi z zakresu leasingu pracowniczego dla firm produkcyjnych w Polsce, Francji i Niemczech.

Agencja Pracy IPF (cert. 5450) poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko:
Wykrawacz drobiu - kaczki
Miejsce pracy: Francja / okolice Rennes
Opis stanowiska:
wykrawanie wszystkich elementów kaczki
praca na palikach
praca z nożem
Wymagania:
min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
dobry stan zdrowia
umiejętność pracy z nożem
dyspozycyjność do wyjazdu
Oferujemy:
zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę
atrakcyjne zatrudnienie
pomoc w organizacji przejazdu i zakwaterowania
zdalne załatwienie formalności (wypełnienie dokumentów kadrowych)
zapewniamy bezpłatne dojazdy z mieszkania do pracy na terenie Francji
możliwość korzystania z francuskich świadczeń socjalnych (świadczenia rodzinne, emerytura itp.)
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Kontakt:
IPF
Telefon: 61 222 47 01

E-mail: rekrutacja@ipf.jobs
Data dodania: 2016-07-20