Filetowanie drobiu Holandia

Zobacz wszystkie ogłoszenia Select
Poszukujemy kandydatów do pracy w przetwórni drobiowej na terenie Holandii
Poszukujemy osób gotowych podjąć prace od zaraz

Obowiązki:
-trybowanie udka kurczaka, usuwanie kostki trzema/czterema ruchami.
-obróbka filetów z drobiu za pomocą noża (prawa/lewa strona)

Oczekujemy:
- wysokiej motywacji do pracy
- gotowość do podjęcia pracy na długi okres czasu
- przestrzeganie norm i standardów produkcji

Oferujemy:
-kontrakt z gwarancja stabilnego zatrudnienia
-dobre wynagrodzenie stawki od 12,25 euro brutto
-stalą prace 36/40h tyg..
-możliwość rozwoju zawodowego
-dobra atmosferę w pracy
-zakwaterowanie i transport do pracy
Cv proszę przesłać na adres : info@selectwerving.nl lub sms na nr 0048731124382
ODPOWIADAMY TYLKO NA MAILE WRAZ Z ZAŁĄCZONYM AKTUALNYM CV
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
KRAZ 16133
Typ: Dam pracę
Cena:
Kontakt:
select werving&selectie
Telefon: 731124382

Zachodniopomorskie
E-mail: info@selectwerving.nl
Data dodania: 2017-07-12

Szukaj w Bazie Firm