Oferta pracy - Drobiarz (Francja)

Zobacz wszystkie ogłoszenia ipf2014
IPF Group SA, firma specjalizująca się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych poszukuje osób na stanowisko:

Drobiarz (ubój i wykrawanie drobiu)

Miejsce pracy: Francja, okolice Lyonu
Planowana data rozpoczęcia pracy: 15.11.2017

Obowiązki:

- praca na fermie zwierząt
- praca przy uboju drobiu: zawieszanie żywych kur, patroszenie itp.
- wykrawanie drobiu na stole: kurczak, kaczki itp.
- sporadycznie ubój królików i innych zwierząt

Wymagania:

- min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku
- gotowość do wyjazdu za granicę
- prawo jazdy kat. B

Oferta:

- zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę
- atrakcyjne zatrudnienie
- pomoc w organizacji przejazdu i zakwaterowania
- zdalne załatwienie formalności (wypełnienie dokumentów kadrowych)
- zapewniamy bezpłatne dojazdy z mieszkania do pracy na terenie Francji
- możliwość korzystania z francuskich świadczeń socjalnych (świadczenia rodzinne, emerytura itp.)
Kontakt:
IPF
Telefon: 502854379
Poznań
Wielkopolskie
E-mail: rekrutacja@ipf.jobs
Data dodania: 2017-10-23