Wykrawanie mięsa drobiowego - 2100 euro brutto/h - Belgia

nopic
Zobacz wszystkie ogłoszenia ewcia55
Agencja zatrudnienia KS Service poszukuje pracowników na stanowisku wykrawacza mięsa drobiowego.

Miejsce pracy: Belgia, Menen

Zadania:
- wykrawanie mięsa drobiowego
- praca z użyciem noża
- dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:
- doświadczenie w wykrawaniu mięsa drobiowego
- umiejętna obsługa noża
- możliwość wyjazdu własnym autem

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- wynagrodzenie w wysokości 13,09 - 13,40 euro brutto
- opiekę medyczną,kartę paliwową, 13 pensję
Typ: Dam pracę
Cena:
Kontakt:
Ewelina Rędzikowska
Telefon: 506561723
Belgia, Menen
cała Polska
E-mail: e.redzikowska@ksservice.pl
Data dodania: 2019-05-08

Szukaj w Bazie Firm

Porady

Przepisy - Mięso

Portal Masarnie, Zakłady mięsne, wyposażenie zaopatrzenie masarni, ubojnie, sklepy mięsne, katalog firm, przemysł mięsny, mięso, wędliny, drób Portal Masarnie, Zakłady mięsne, wyposażenie zaopatrzenie masarni, ubojnie, sklepy mięsne, katalog firm, przemysł mięsny, mięso, wędliny, drób