Sprzedam udziały w innowacyjnym projekcie prod hydrolizatów

nopic
Zobacz wszystkie ogłoszenia vektor70@wp.pl
Sprzedam część udziałów w innowacyjnym projekcie w którym opracowana jest objęta patentem unikatowa choć bardzo prosta technologia produkcji hydrolizatów proteinowych z surowców odpadowych z dzika. ( które należą do kategorii uciążliwych ) . Ten bardzo ciekawy projekt zawiera oczywiście opracowaną technologię na wykorzystanie hydrolizatów w formie stałej, płynnej lub sproszkowanej do wytwarzania produktów wchodzących w skład branży spożywczej a także pet – food ( karm i innych produktów dla psów, kotów i innych zwierząt ).
Otrzymane hydrolizaty cechują się wysoką zawartością białka oraz dobrą rozpuszczalnością w szerokim przedziale pH, co wskazuje na ich możliwe zastosowanie w przemyśle paszowym oraz spożywczym. Ponadto, niska zawartość tłuszczu w hydrolizatach jest ich dużym atutem, koreluje bowiem ona z niską podatnością na procesy oksydacyjne. Jest to istotne w czasie przechowywania i wykorzystania białkowych hydrolizatów w przemyśle.
Niezależnie od tego gotowy hydrolizat jako półprodukt ze względu na to że cechuje się bardzo wysokimi właściwościami przeciwutleniającymi można wykorzystywać do produkcji jako dodatek do pasz, który zwiększa ich potencjał przeciwutleniający, a tym samym redukuje parametry stresu oksydacyjnego we krwi zwierząt.
Projekt jest częściowo dofinansowany ze środków UE jego wartość to 2,2 ml pln. Oczywiście w dalszym etapie w związku z jego innowacyjnością oraz powagą instytucji która przeprowadziła badania jest możliwe uzyskanie wysokiego dofinansowania na jego wdrożenie.
Niezależnie od projektu posiadam również odpowiednią infrastrukturę i zaplecze produkcyjno – magazynowo – biurowe z elektrownią fotowoltaiczną o mocy 36 kW. Oczywiście szukam tym samym inwestora ( wspólnika ), który w pełni zaangażuje się we wdrożenie tego projektu oraz dalszą działalność . A zapewniam że temat ten jest naprawdę bardzo rozwojowy.
Jest jeszcze wiele ciekawych rozwiązań dotyczących projektu którego wdrożenie spowoduje niewątpliwie zwłaszcza w kwestii zagospodarowania odpadów ogromną wartość dodaną .
Zainteresowane osoby proszę o kontakt – rozważę każdą propozycję i każdą ofertę.
Typ: Sprzedam
Stan przedmiotu: Nowy
Cena:  850 000 PLN
Kontakt:
FPHU VEKTOR Jacek Klamski
Telefon: 602324764
Myszków
Śląskie
E-mail: vektor70@wp.pl
Data dodania: 2022-07-13