Wykrawacz drobiu (kaczki)

nopic
Zobacz wszystkie ogłoszenia ipf2014
Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) w imieniu spółki IPF Jobs Sarl z siedzibą w Paryżu poszukuje pracownika na stanowisku:

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Miejsce pracy: Francja, okolice Cahors

Zakres obowiązków:
- praca w zakładzie przetwórstwa drobiu - na linii produkcyjnej stożkowej: zawieszanie, rozbiór, trybowanie kaczek

Wymagania:
- doświadczenie w wykrawaniu drobiu, w pracy przy linii produkcyjnej stożkowej lub chęć do przyuczenia;
- gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
- mile widziana znajomość jęz. francuskiego

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę tymczasową
- atrakcyjne wynagrodzenie 10,51 EUR brutto/h dla osoby z doświadczeniem lub 10,15 EUR brutto/h dla osoby do przyuczenia
- składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne)
- po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 €)
- okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce
- prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp.
- pracę w polskim zespole
- zorganizowany transport i zakwaterowanie
- pomagamy w organizacji transportu z kwatery na miejsce pracy
- zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
- wsparcie polskiego koordynatora
- 100 € premii za polecenie pracownika

Osoby zainteresowane pracą proszę o przesłanie CV na mail karolina.niecko@ipf.jobs
Kontakt telefoniczny: tel. 518 739 571

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w treści przesyłanego CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Global Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Global Sp. z o.o. oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

Informacja na temat administratora danych oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się na naszej stronie www pod adresem:
Typ: Dam pracę
Cena:
Kontakt:
IPF
Telefon: 518 739 571
Francja
cała Polska
E-mail: karolina.niecko@ipf.jobs
Data dodania: 2020-06-26

Porady

Przepisy - Mięso

Portal Masarnie, Zakłady mięsne, wyposażenie zaopatrzenie masarni, ubojnie, sklepy mięsne, katalog firm, przemysł mięsny, mięso, wędliny, drób Portal Masarnie, Zakłady mięsne, wyposażenie zaopatrzenie masarni, ubojnie, sklepy mięsne, katalog firm, przemysł mięsny, mięso, wędliny, drób