Rzeznik na terenie Francji

nopic
Zobacz wszystkie ogłoszenia jobestservices
ZB-AMOS Interim, s.r.o. - jesteśmy agencją pracy tymczasowej, która została założona 2005 roku na terenie Słowacji . Zajmujemy się oddelegowaniem pracowników do prac na terenie Francji i Belgii.
Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutacje na stanowisko: RZEŹNIK

Miejsce pracy:  Francja/Peyrins

OBOWIĄZKI :

- rozbiór, usuwanie kości : wołowiny, baraniny i wieprzowiny
- praca na stole
- zachowanie higieny i utrzymanie porządku w miejscu pracy

WYMAGANIA :
- minimum 3 lata doświadczenia w wykonywaniu w/w czynności
- mile widziana podstawowa znajomość języka francuskiego lub angielskiego

OFERUJEMY :
- prace tymczasową na terenie Francji
- umowę o pracę + ubezpieczenie
- atrakcyjne wynagrodzenie- stawka godzinowa: 16,00 euro /h brutto
-możliwość pobierania zaliczek
-pomoc przy organizacji wyjazdu
-opiekę koordynatora 7/7

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny : 881411500, 788564136 lub adres email : jobest.pl@gmail.com
Typ: Dam pracę
Cena:
Kontakt:
Jobest Services
Telefon: 881411500

cała Polska
E-mail: jobest.pl@gmail.com
Data dodania: 2020-08-27

Porady

Przepisy - Mięso

Portal Masarnie, Zakłady mięsne, wyposażenie zaopatrzenie masarni, ubojnie, sklepy mięsne, katalog firm, przemysł mięsny, mięso, wędliny, drób Portal Masarnie, Zakłady mięsne, wyposażenie zaopatrzenie masarni, ubojnie, sklepy mięsne, katalog firm, przemysł mięsny, mięso, wędliny, drób