Technologie przemysłu mięsnego

Nasze portale

Baza Firm - Przemysł mięsny


Aranżacja Oświetlenia MILOO

Aranżacja Oświetlenia MILOO

Adres (ulica): Połczyńska 31A
Kod Pocztowy: 01-377
Miasto: Warszawa
Województwo: - International
michal.ulatowski@emiloo.pl
http://www.emiloo.pl
Tel: 225339763
Fax: 225339762
NIP: 5222795362
Opis Firmy: Szanowni Państwo,

Jesteśmy jednym z głównych dystrybutorów produktów firmy Miloo-Electronics. Nasz Salon Sprzedaży mieści się w Warszawie, ale zasięg działań obejmuje całą Polskę.

Firma Miloo-Electronics to polski producent oświetlenia w najnowocześniejszej na świecie technologii S-LED. Firma powstała ze struktur jednego z największych producentów urządzeń chłodniczych w Polsce, firmy IGLOO. W 2002 roku ze struktur firmy IGLOO wyodrębniony został dział elektroniczny i przekształcony w samodzielną spółkę – obecnie Miloo-Electronics.Głównym zadaniem Miloo-Electronics jest realizacja innowacyjnych projektów z dziedziny elektroniki i optoelektroniki. Firma posiada profesjonalną linię produkcyjną oraz centrum badawcze, gdzie produkowane i testowane są energooszczędne rozwiązania w technologii S-LED.Zaplecze techniczne, posiadana wiedza oraz silna motywacja to główne czynniki, które powodują, iż firma Miloo-Electronics szybko rozpoznaje i reaguje na potrzeby klientów, poprzez rozwój swojej oferty produktowej w zakresie rozwiązań oświetleniowych. Oryginalny pomysł na stworzenie produktu, który będzie w pełni funkcjonalny, ergonomiczny oraz będzie podobał się odbiorcy to cel, który stawiamy przed sobą każdego dnia.

Zasięg działalności: Cała Polska
Opis działalności: Oferta

Miloo-Electronics jest jedną z niewielu polskich firm zajmujących się produkcją oświetlenia optoelektronicznego. Posiadamy profesjonalną linię produkcyjną oraz centrum badawcze, gdzie produkowane i testowane są energooszczędne rozwiązania w technologii S-LED, co umożliwia nam wdrażanie indywidualnych pomysłów.

Proponowane przez nas systemy LED są w całości projektowane i produkowane przez Miloo-Electronics. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu konkurencyjną cenę oświetlenia. Bardzo nowoczesny proces produkcji z wykorzystaniem najlepszych urządzeń i komponentów zapewnia doskonałą jakość naszych produktów, co w rezultacie daje Państwu realne oszczędności i gwarantuje zadowolenie z produktów Miloo-Electronics przez długie lata.

Starannie dobieramy wszelkich dostawców komponentów, uczestniczymy w procesie kontroli jakości, bierzemy czynny udział w ich modernizacji, co pozwala zaoferować Państwu długi okres gwarancji na proponowane produkty.

Podstawą oświetlenia w technologii LED są diody SMD, które w przeciwieństwie do okrągłych diod DIP są zdecydowanie bardziej wydajne i żywotniejsze. Diody SMD wykorzystywane w oświetleniu LED wytwarzane są przez najlepszych światowych producentów. Odpowiednio dobrane odległości pomiędzy diodami dają efekt pełnego świecącego paska, bez efektu migotania, jak ma to miejsce jeszcze w przypadku wielu produktów oświetlenia LED dostępnych na rynku. Wszystkie nasze produkty w technologii S-LED pracują dzięki specjalistycznemu, sekwencyjnemu układowi zasilania, w którym nie ma starzejących się i zawodnych elementów. Połączenie najlepszych diod, niezawodnego układu zasilania i znakomitego odprowadzania ciepła spowodowało, że produkty Miloo-Electronics są niezawodne, trwałe i bardzo wydajne.

Dzięki zastosowaniu markowych komponentów jesteśmy w stanie zamienić oprawy i źródła światła tradycyjne na energooszczędne oświetlenie LED, oszczędzając – w zależności od produktu -
nawet do 80% energii potrzebnej do zasilania oświetlenia. Jeśli są Państwo zainteresowani produktami opartymi na technologii LED, przygotujemy dla Państwa obliczenia z uwzględnieniem polskich norm oświetleniowych, wraz z wyliczeniem oszczędności oraz czasu zwrotu inwestycji.

Oświetlenie w technologii LED rozwija się bardzo dynamicznie. Jest to oświetlenie pozwalające zaoszczędzić energię i przyjazne dla środowiska. Staje się opłacalnym ekonomicznie, „naturalnym” rozwiązaniem. Podążając za trendami, intensywnie pracujemy nad szybkim poszerzeniem oferty produktowej marki Miloo-Electronics, zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. Jednocześnie nie ustajemy w podnoszeniu jakości produktów oraz dbaniu o ich innowacyjność.Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą Miloo-Electronics.


  

Szukaj w Bazie Firm

Portal Masarnie, Zakłady mięsne, wyposażenie zaopatrzenie masarni, ubojnie, sklepy mięsne, katalog firm, przemysł mięsny, mięso, wędliny, drób Portal Masarnie, Zakłady mięsne, wyposażenie zaopatrzenie masarni, ubojnie, sklepy mięsne, katalog firm, przemysł mięsny, mięso, wędliny, drób