Technologie przemysłu mięsnego

Nasze portale

Baza Firm - Przemysł mięsny


Boxlifter

Boxlifter

Adres (ulica): Ul. Artura Grottgera, 16C
Kod Pocztowy: 76-200
Miasto: Słupsk
Województwo: Pomorskie
kontakt@boxlifter.eu
http://www.boxlifter.eu
Tel: 59 845 75 82
Opis Firmy: Chcąc sprostać oczekiwaniom klientów, którzy potrzebują nietypowych rozwiązań, Boxlifter produkuje zarówno wywrotnice standardowe, jak i inne maszyny - na specjalne zamówienie.
 Jesteśmy elastyczni, bo zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy zakład posiada inną specyfikę pracy. Indywidualnie zaprojektowana wywrotnica spełni wszystkie wymagania klienta. 
Istnieje możliwość doboru: gabarytu, kąta wywrotu, wysokości wysypu, czy udźwigu maszyny, jak również opcji zasilania, sygnalizacji opuszczania i rodzaju sterowania.
Zasięg działalności: Globalny
Opis działalności: Boxlifter rozpoczął działalność w 2015 roku, a już dziś dzięki ciężkiej pracy i zaufaniu naszych Klientów dostarczamy wywrotnice i podnośniki do zakładów na całym świecie. Od kilku lat nieustannie rozwijamy naszą ofertę wywrotnic i dostosowujemy je do różnorodnych potrzeb rynku. Z roku na rok sprzedaż naszych maszyn wzrasta o ponad 100%, co utwierdza nas w przekonaniu, że ciągłe stawianie na jakość oraz rozwój jest właściwie obranym kursem. Zaufanie, którym co roku obdarzają nas klienci napawa nas dumą, ale jednocześnie motywuje do jeszcze cięższej pracy, aby nasze wywrotnice stały się standardem w każdym zakładzie przetwórstwa spożywczego. Od zawsze stawiamy na elastyczność, bezpieczeństwo i higienę, dlatego od samego początku pracowaliśmy nad usprawnieniem każdego etapu procesu produkcyjnego przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiego poziomu jakości. Nasza działalność to innymi słowy, profesjonalnie „rozładowywanie” problemów naszych klientów.
Godziny otwarcia: 8-16

  

Szukaj w Bazie Firm

Porady

Portal Masarnie, Zakłady mięsne, wyposażenie zaopatrzenie masarni, ubojnie, sklepy mięsne, katalog firm, przemysł mięsny, mięso, wędliny, drób Portal Masarnie, Zakłady mięsne, wyposażenie zaopatrzenie masarni, ubojnie, sklepy mięsne, katalog firm, przemysł mięsny, mięso, wędliny, drób