Technologie przemysłu mięsnego

Baza Firm - Przemysł mięsny


Sklep Sarmata.pl

Sklep Sarmata.pl

Adres (ulica): ul. Ostrowskiego 30
Kod Pocztowy: 53-238
Miasto: Wrocław
Województwo: Dolnośląskie
sklep@sarmata.pl
Strona internetowa http://sarmata.pl/kominy-stalowe
Tel: 717575830
NIP: 6161473965
Opis Firmy:

Internetowy sklep Sarmata.pl zajmuje się dystrybucją elektrycznych systemów grzejnych oraz systemów kominowych z blach stalowych. Oferta zawiera różnego typu urządzenia grzewcze działające na podczerwień oraz pełen wachlarz wyrobów spółki Wadex, znanego producenta stalowych systemów kominowych.

Sklep oferuje instalacje kominowe zarówno do pieców na paliwo stałe – kominy i przewody żaroodporne, jak i instalacje kominowe do kotłów na paliwa ciekłe i gazowe. Oczywiście oferowane są również przewody powietrzno-spalinowe do kotłów z zamkniętą komorą spalania. Sklep Sarmata.pl posiada w ofercie również najróżniejsze akcesoria stosowane przy instalowaniu systemów kominowych.

Swoją ofertę Sarmata.pl kieruje zarówno do klientów prywatnych, przede wszystkim tych zamierzających unowocześnić i dostosować do nowego rodzaju ogrzewania istniejącą już instalację kominową w budynkach mieszkalnych, jak i klientów instytucjonalnych poszukujących systemów kominowych do zastosowań przemysłowych. Sarmata.pl dzięki ścisłej współpracy ze spółką Wadex oferuje najbardziej korzystne ceny na wyroby tej firmy.


Zasięg działalności: Cała Polska
Opis działalności:

Internetowa sprzedaż elektrycznych systemów grzewczych oraz systemów kominowych z blach stalowych.


Godziny otwarcia: 24/7

  

Szukaj w Bazie Firm