Technologie przemysłu mięsnego

Baza Firm - Przemysł mięsny


Global Food Hygiene Sp. z o.o. Sp.K

Global Food Hygiene Sp. z o.o. Sp.K

Adres (ulica): Kuśnie 41D
Kod Pocztowy: 98-200
Miasto: Sieradz
Województwo: Łódzkie
info@globalhygiene.pl
http://www.globalhygiene.pl
Tel: 43 827 36 66
Fax: 43 827 36 66
NIP: 8272307627
Opis Firmy: Od 1996r. jesteśmy obecni na rynku jako firma Chemaxpol s.c. zajmująca się importem i dystrybucją artykułów BHP, odzieży jednorazowej, narządzi około ubojowych, około rozbiorowych oraz sprzętu do mycia ręcznego.

W dniu 11 lutego 2016r. firma uległa przekształceniu na Global Food Hygiene Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością spółkę komandytową.

Do dnia dzisiejszego przeszliśmy wiele zmian, których celem było dostosowanie do wymagań rynku w zakresie modernizacji biur, magazynu oraz wymianę floty na pojazdy spełniające wysokie normy ekologiczne. Zainwestowaliśmy również w nowoczesny, zintegrowany system informatyczno logistyczny Comarch ERP Optima, który jest wsparciem poszczególnych procesów we wszystkich obszarach biznesowych firmy.

Do końca 2016r. planujemy zrealizować inwestycje związanej z rozbudową powierzchni magazynowych oraz zakupem nowoczesnej maszyny pakującej.

Nasze motto „CZYSTA STRONA PRACY” gwarantuje dobór odpowiedniego asortymentu dla każdego zakładu z branży spożywczej. Fachowe doradztwo, szybkość działania, doświadczenie oraz indywidualne podejście do klienta gwarantuje Państwa firmie sukces i wymierne korzyści. Zaufali nam już czołowi producenci sektora spożywczego, zarówno w kraju jak i za granicą.

Opis działalności: Zajmujemy się importem i dystrybucją artykułów BHP, odzieży jednorazowej, narządzi około ubojowych, około rozbiorowych oraz sprzętu do mycia ręcznego.
Oferujemy artykuły z kategorii:

- Ochrony głowy,
- Ochrony ciała,
- Ochrony nóg,
- Ochrony rąk
- Narzędzia około rozbiorowe
- Narzędzia około ubojowe
- Sprzęt do mycia ręcznego

Godziny otwarcia: 8:00-16:00

  

Szukaj w Bazie Firm

Porady