Technologie przemysłu mięsnego

Nasze portale

Baza Firm - Przemysł mięsny


Jasam Zimna Woda Sp. z o.o.

Jasam Zimna Woda Sp. z o.o.

Adres (ulica): Floriańska 42
Kod Pocztowy: 38-200
Miasto: Jasło
Województwo: Podkarpackie
wedliny@uschabinskiej.pl
http://www.jasamjaslo.pl/
Tel: 13 4480880
Opis Firmy: Masarnia w Zimnej Wodzie to jeden z największych w kraju producentów wędliny końskiej. Kontynuujemy tradycję nadaną w latach ‘50 przez firmę JASAN. Nasi masarze to wykwalifikowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w przetwórstwie mięsnym.
Zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Zimnej Wodzie w odległości 4 km od Jasła na terenie nieuprzemysłowionym. Produkcja odbywa się według starych, tradycyjnych receptur przez co nasze produkty cieszą sie ogromnym powodzeniem wśród klientów.Masarnia Zimna Woda produkuje następujące rodzaje produktów: kiełbasy, szynki, kabanosy, wędliny podrobowe, pasztety, rolady, wędzonki.
Specjalizujemy się również w pieczeniu prosiaków i dzików na indywidualne zamówienia.Miłośników naturalnych wędlin i tradycyjnych smaków zapraszamy do współpracy.

Zasięg działalności: Cała Polska
Opis działalności: Nasze produkty dostarczamy na terenie całego kraju jak i poza granice Polski.
Godziny otwarcia: 7:00 - 15:30

  

Szukaj w Bazie Firm

Porady

Przepisy - Mięso

Portal Masarnie, Zakłady mięsne, wyposażenie zaopatrzenie masarni, ubojnie, sklepy mięsne, katalog firm, przemysł mięsny, mięso, wędliny, drób Portal Masarnie, Zakłady mięsne, wyposażenie zaopatrzenie masarni, ubojnie, sklepy mięsne, katalog firm, przemysł mięsny, mięso, wędliny, drób