Katalog produktów


Oprawa oświetleniowa BITBURG IP69K

Oprawa oświetleniowa BITBURG IP69K
Sprzedawca: KRULEN Technika Świetlna
Producent: NORKA GmbH/ KRULEN
Opis produktu: Szczelna oprawa świetlówkowa BITBURG NORKA IP69K; zgodna ze standardami HACCP/IFS. Oprawa może być stosowana do oświetlania stref czystych oraz innych pomieszczeń o wysokim standardzie higieny.
Dane techniczne: Obudowa oprawy wykonana jest z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym, odporna na działania kwasów, zasad oraz paliw; kolor biały (RAL 9010). Klosz oprawy BITBURG wykonany jest z PMMA lub z PC (odpornego na pękanie) ze zintegrowanym, wewnętrznym aluminiowym odbłyśnikiem MIRO-SILVER o wąskim lub średnim rozsyle. Klosz oprawy jest regulowany i blokowany stopniowo co 10°. Gładka powierzchnia ogranicza naturalne osadzanie się brudu i pyłów. Końcówki zabezpieczone przed wypadnięciem podczas otwierania. Stopień szczelności IP69K (mycie wysokociśnieniowe w temperaturze do +80C i do 100 barów); II klasa ochronności.
Zastosowanie: Oświetlenie zakładów mięsnych, oświetlenie ubojni, oświetlenie rzeźni, oświetlenie ferm, oświetlenie myjni, oświetlenie stref czystych.
Cena sprzedawcy: na zapytanie
Cena katalogowa: na zapytanie
Link do produktu: http://www.krulen.com.pl/oswietlenie-przemyslowe/oprawy-haccp-ifs/bitburg-548.html
Dane Kontaktowe: KRULEN Technika Świetlna
Al. Stanów Zjednoczonych 20A
03-964 Warszawa

tel. +48 22 616-60-54
tel. +48 22 616-62-73

info@krulen.com.pl
www.krulen.com.pl

  

Szukaj w Bazie Firm