Technologie przemysłu mięsnego

Nowe technologie

osłonki na wędliny, osłonki mięsne, portal Viscoflex Na nadchodzące święta Wielkanocne firma Nomax Trading przygotowała specjalną ofertę osłonek tekstylnych Viscoflex z nadrukami. Producenci wyrobów mięsnych mogą wybierać wśród wielu projektów graficznych, odwołujących się do motywów świątecznych. Osłonki dostępne są w wielu kolorach, różnych formach i pojemnościach.

- Osłonki Viscoflex z tematycznymi nadrukami to wspaniałe rozwiązanie, kiedy chcemy, aby wyroby przyciągnęły wzrok konsumenta - przekonuje Robert Czarnecki, technolog w firmie Nomax Trading. - Tym bardziej, kiedy zbliżają się święta i możemy nawiązać do tradycji i wspaniałych staropolskich przepisów.

Viscoflex to tekstylne osłonki, które charakteryzuje duża wytrzymałość mechaniczna, długi okres przechowywania oraz utrzymanie stałego kalibru i kształtu wyrobów. Oprócz wymienionych wyżej zalet osłonki Viscoflex to także ładny i powtarzalny wygląd produktów. Dzięki różnym kolorom i kształtom oraz tematycznym nadrukom każdy wyrób wyróżni się, zyska niepowtarzalny charakter. Osłonki Viscoflex są jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań przy produkcji wyrobów garmażeryjnych.