Wykrawacz drobiu - wykrawanie kurczaka na taśmie

Zobacz wszystkie ogłoszenia ipf2014
Agencja Pracy IPF (cert. 5450) poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Miejsce Pracy: Francja płd-zachodnia, okolice Tuluzy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zakres obowiązków:

• rozbiór kurczaka
• praca na szybkiej taśmie
• praca z nożem

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe + stałe premie
• bezpłatne zakwaterowanie i bezpłatny przejazd;
• profesjonalną pomoc w wypełnianiu formalności i organizacji wyjazdu;
• formalności załatwiamy zdalnie (mail, telefon), nie wymagamy przyjazdu do Poznania

Wymagania:

• min. 3 lata doświadczenia w wykrawaniu drobiu
• sprawne posługiwanie się nożem
• dobry stan zdrowia
• dyspozycyjność do wyjazdu
• mile widziane prawo jazdy i auto do dyspozycji - wypłacamy dodatki

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dopiskiem „Wykrawacz/22052015” na adres mailowy: rekrutacja@ipf.jobs
Kontakt:
IPF
Telefon: 61 222 47 68
Poznań
Wielkopolskie
E-mail: rekrutacja@ipf.jobs
Data dodania: 2015-05-22