Rzeźnik / Ubojowiec Niemcy

Zobacz wszystkie ogłoszenia ipf2014
Agencja Pracy IPF Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa (certyfikat agencji zatrudnienia 7799) poszukuje dla swojego niemieckiego klienta doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: południe Niemiec

Zakres obowiązków:
- ubój bydła i trzody chlewnej
- trybowanie, wykrawanie i klasowanie mięsa wołowego, wieprzowego i cielęcego
- inne prace pomocnicze

Wymagania:
- kilkuletnie doświadczenie w pracy na w/w stanowisku
- samodzielność w pracy
- podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
- umowę o pracę podpisywaną przed wyjazdem do pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
- pomoc w organizacji zakwaterowania
- możliwość wypłacania zaliczek na konto polskie albo niemieckie
- stałe wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja.niemcy@ipf.jobs
Kontakt:
IPF
Telefon:

Wielkopolskie
E-mail: rekrutacja@ipf.jobs
Data dodania: 2015-05-27

Szukaj w Bazie Firm

Porady