RZEŹNIK- UBÓJ i ROZBIÓR WIEPRZOWY

RZEŹNIK-  UBÓJ i ROZBIÓR WIEPRZOWY
Zobacz wszystkie ogłoszenia Perspektiva

Miejsce pracy: HOLANDIA (miasto Geldrop)

Firma Perspektiva pilnie poszukuje doświadczonych ubojowców wieprzowych

OPIS STANOWISKA

Praca w małych zakładach mięsnych w miejscowości Geldrop (okolice Eindhoven) w Holandii na uboju wieprzowym. Praca może być na brudnej lub czystej części uboju

WYMAGANIA

Doświadczenie na uboju wieprzowym

Posiadanie niektórych z wymienionych umiejętności: kłucie, żyłkowanie, zawieszanie na haki, wytrzewianie, prucie

Mile widziane doświadczenie na działach uboju w zakładach mięsnych w Holandii lub Niemczech

Minimalne doświadczenie na rozbiorze wieprzowym

OFERUJEMY

Zatrudnienie w stabilnej firmie na warunkach holenderskich.

Atrakcyjne zarobki .Wynagrodzenie gwarantowane 1200 euro netto co cztery tygodnie przy wymiarze godz 128-136

Możliwość pracy w soboty, dodatkowo płatne 50 euro za kilka godzin

Zakwaterowanie i dojazdy do pracy gratis

Płatny urlop.

Opieka polskich koordynatorów.

ZAINTERESOWANE OSOBY PROSIMY OPRZESŁANIE

CV NA ADRES e-mail PRACA @perspektiva.com.pl

lub kontakt Tel. 606 597 343, 061 28 27 252,

Jeżeli masz doświadczenie wyślij smsa na nr tel.: 606597343 oddzwonimy ze szczegółami.

PERSPEKTIVA Doradztwo Personalne & Outsourcing Services Piotr Lisiecki

ul.Poznańskie Przedmieście 12a, 64-020 Czempiń

Nr certyfikatu agencji zatrudnienia 11281
Typ: Dam pracę
Cena:
Kontakt:
Perspektiva
Telefon:
Holandia, Geldrop
E-mail: praca@perspektiva.com.pl
Data dodania: 2015-12-02

Szukaj w Bazie Firm

Porady