Rzeźnik wieprzowiny – wycinanie serc, ozorów, płuc i wątroby

nopic
Zobacz wszystkie ogłoszenia SFS Poland
„SFS Poland” działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym i przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy w takich krajach jak: Holandia, Belgia, Niemcy, Polska.
Masz doświadczenie w wycinaniu serc, płuc, wątroby, przełyku i ozorów? Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Belgia, Holandia, Unia Europejska
Ilość wakatów: 4
Wymagania:
• Znajomość wszystkich etapów procesu uboju wieprzowego;
• Doświadczenie przy wycinaniu serc, ozorów, płuc, przełyku i wątroby;
• Jeden rok doświadczenia w danej dziedzinie pracy;
• Znajomość języka angielskiego / holenderskiego lub niemieckiego
oraz
• Własny samochód będą dodatkowym atutem.

Obowiązki:
• Wycinanie serc, płuc, wątroby, przełyku i ozorów;
• Znajomość różnych sposobów cięcia wieprzowiny;
• Zorientowanie na jakość;
• Praca z ciągłą dbałością o higienę.
• Więcej informacji, kliknij tutaj.

Oferujemy:
• Stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania
• Zakwaterowanie na koszt pracodawcy
• Atrakcyjne zarobki (kontakt do konsultanta znajdziesz tutaj)
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV w języku polskim oraz angielskim (ewentualnie niemieckim, holenderskim albo francuskim), referencji oraz wszelkich dokumentów potwierdzających posiadane doświadczenie i uprawnienia.

Lub wyslij swoje CV na: praca@sfspoland.pl

Podając w tytule: ”Rzeźnik wieprzowiny – wycinanie serc i ozorów”

Biorąc udział w procesie rekrutacji niniejszym wyraża Pan/ Pani zgodę na administrację, przetwarzanie i przechowywanie swoich danych osobowych przez SFS Poland. z siedzibą w Starej Iwicznej 05-500 Piaseczno, ul. Nowa 6, w celach związanych z procesami rekrutacji. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgoda ta obejmuje przetwarzanie danych osobowych przez „SFS Poland” również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, w tym przedstawianie przyszłych ofert pracy za pośrednictwem telefonu (rozmowa telefoniczna lub / i sms) oraz poprzez pocztę elektroniczną.
Kontakt:
SFS Poland
Telefon: 221021161
Kalmthout
Mazowieckie
E-mail: praca@sfspoland.pl
Data dodania: 2016-06-13

Szukaj w Bazie Firm

Porady