Rzeźnik - wykrawacz mięsa wieprzowego

Rzeźnik - wykrawacz mięsa wieprzowegoRzeźnik - wykrawacz mięsa wieprzowego
Zobacz wszystkie ogłoszenia EUROWORK
Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.
Holandia: Beilen
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-Wykrawanie, sortowanie i porcjowanie mięsa wieprzowego
-Przygotowywanie mięsa pod odpowiednie przeznaczenie zgodnie z przyjętymi normami
-Dbałość o czystość narzędzi
WYMAGANIA:
-Doświadczenie w pracy jako rzeźnik/wykrawacz mięsa
-Brak przeciwwskazań do pracy z żywnością
-KOMUNIKATYWNA znajomość angielskiego / niemieckiego
-Prawo jazdy kat. B
-Mile widziany własny samochód - zwrot kosztów dojazdu
OFERUJEMY:
-Stawka uzależniona od doświadczenia,
min. 9,89 EUR/h (do 13,32 EUR / h)
-Umowę o pracę z holenderskim pracodawcą
-Długoterminowe zatrudnienie
-Pełny pakiet socjalny
-Zakwaterowanie
-Pomoc w organizacji wyjazdu
Aby aplikować na tę ofertę, należy wysłać CV na adres holandia@eurowork.net.pl z dopiskiem: beilen do Michała
Kontakt:
EUROWORK
Telefon: +48501192907
Beilen
E-mail: holandia@eurowork.net.pl
Data dodania: 2017-07-12