Rzeźnik

Rzeźnik
Zobacz wszystkie ogłoszenia ipf2014
Agencja Pracy IPF Global Sp. z o.o. (cert. 7799) dla swojego Klienta w Niemczech poszukuje pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:
• 2 dni w tygodniu ubój świń, krów i owiec
• pozostałe dni wykrawanie nożem na stole mięsa na elementy

Wymagania:
• Doświadczenie na stanowisku
• Zaświadczenie lub aktualna książeczka sanit.-epidemiologiczna
• Gotowość do wyjazdu od zaraz

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Umowa o pracę
• Bezpłatne zakwaterowanie
• Ubezpieczenie dla pracownika i rodziny
• Zdalne załatwienie formalności

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Kontakt:
IPF GLOBAL
Telefon: 517 105 995
Niemcy zachodnie
E-mail: rekrutacja.niemcy@ipf.jobs
Data dodania: 2017-10-27