Rzeźnik / Wędliniarz - Berlin

Zobacz wszystkie ogłoszenia ipf2014
Niemcy

Agencja Pracy IPF Global Sp. z o.o. (cert. 7799) dla swojego Klienta w Niemczech poszukuje pracownika na stanowisko: rzeźnika/wędliniarza

Zakres obowiązków:

• Produkcja kiełbas, wędlin, mięsa,
• Wykrawanie dziczyzny
• Obsługa napełniarki do kiełbas

Wymagania
• Doświadczenie w pracy na stanowisku rzeźnika lub wędliniarza
• Mile widziana znajomość języka niemieckiego
• Gotowość do wyjazdu od zaraz
• Dokument potwierdzający 30-dniowy okres ubezpieczenia zdrowotnego na terenie Polski

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Umowę o pracę
• Opłacenie ok. 80% kosztów zakwaterowania
• Ubezpieczenie dla pracownika i rodziny
• Zdalne załatwienie formalności

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Informacja na temat administratora danych oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się na naszej stronie www pod adresem:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w treści przesyłanego CV:
„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Group SA z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Group SA oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości”
Kontakt:
IPF
Telefon: 571 445 379
Berlin
Wielkopolskie
E-mail: rekrutacja.niemcy@ipf.jobs
Data dodania: 2018-10-17