Rzeźnik - wykrawacz

Zobacz wszystkie ogłoszenia ipf2014
Dla naszego klienta specjalizującego się w branży mięsnej, poszukujemy pracowników na stanowisko rzeźnik.
Opis stanowiska
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykrawanie wieprzowiny oraz trybowanie.
Zakres obowiązków
• Wykrawanie wieprzowiny
• Trybowanie
Wymagania
• Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Umiejętność pracy z nożem
Oferujemy
• Zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami (świadczenia rodzinne i emerytalne)
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pełne ubezpieczenie zdrowotne
• Składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne)
• Po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 €)
• Okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce
• Prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp.
• Pracę w polskim zespole
• Zorganizowany transport i zakwaterowanie
• Bezpłatny i zorganizowany transport z kwatery na miejsce pracy
• Zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
• Wsparcie polskiego koordynatora
• 100 € premii za polecenie pracownika

Jeżeli jesteś zainteresowany szczegółami oferty pracy prześlij CV na adres mail patrycja.michalowska@ipf.jobs lub skontaktuj się telefonicznie pod nr tel. 789405802

Informacja na temat administratora danych oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się na naszej stronie www pod adresem:
[brak możliwości wyświetlania adresów URL/linków bez Opcji premium]Obowiązek_informacyjny_rekrutacja-3.pdf

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w treści przesyłanego CV:

'Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Group SA z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia. Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Group SA oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości'.
Typ: Dam pracę
Cena:
Kontakt:
IPF
Telefon: 789405802
Poznań
Wielkopolskie
E-mail: rekrutacja@ipf.jobs
Data dodania: 2018-10-22

Szukaj w Bazie Firm