Wykrawacz drobiu (kaczki)

nopic
Zobacz wszystkie ogłoszenia ipf2014
Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) w imieniu spółki IPF Jobs Sarl z siedzibą w Paryżu poszukuje pracownika na stanowisku:

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Miejsce pracy: Francja, okolice Cahors

Zakres obowiązków:
- praca w zakładzie przetwórstwa drobiu - na linii produkcyjnej stożkowej: zawieszanie, rozbiór, trybowanie kaczek

Wymagania:
- doświadczenie w wykrawaniu drobiu, w pracy przy linii produkcyjnej stożkowej lub chęć do przyuczenia;
- gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
- mile widziana znajomość jęz. francuskiego

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę tymczasową
- atrakcyjne wynagrodzenie 10,51 EUR brutto/h dla osoby z doświadczeniem lub 10,15 EUR brutto/h dla osoby do przyuczenia
- składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne)
- po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 €)
- okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce
- prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp.
- pracę w polskim zespole
- zorganizowany transport i zakwaterowanie
- pomagamy w organizacji transportu z kwatery na miejsce pracy
- zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
- wsparcie polskiego koordynatora
- 100 € premii za polecenie pracownika

Osoby zainteresowane pracą proszę o przesłanie CV na mail karolina.niecko@ipf.jobs
Kontakt telefoniczny: tel. 518 739 571

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w treści przesyłanego CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Global Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Global Sp. z o.o. oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

Informacja na temat administratora danych oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się na naszej stronie www pod adresem:
Kontakt:
IPF
Telefon: 518 739 571
Francja
cała Polska
E-mail: karolina.niecko@ipf.jobs
Data dodania: 2020-06-26