Rzeznik na terenie Francji

nopic
Zobacz wszystkie ogłoszenia jobestservices
ZB-AMOS Interim, s.r.o. - jesteśmy agencją pracy tymczasowej, która została założona 2005 roku na terenie Słowacji . Zajmujemy się oddelegowaniem pracowników do prac na terenie Francji i Belgii.
Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutacje na stanowisko: RZEŹNIK

Miejsce pracy:  Francja/Peyrins

OBOWIĄZKI :

- rozbiór, usuwanie kości : wołowiny, baraniny i wieprzowiny
- praca na stole
- zachowanie higieny i utrzymanie porządku w miejscu pracy

WYMAGANIA :
- minimum 3 lata doświadczenia w wykonywaniu w/w czynności
- mile widziana podstawowa znajomość języka francuskiego lub angielskiego

OFERUJEMY :
- prace tymczasową na terenie Francji
- umowę o pracę + ubezpieczenie
- atrakcyjne wynagrodzenie- stawka godzinowa: 16,00 euro /h brutto
-możliwość pobierania zaliczek
-pomoc przy organizacji wyjazdu
-opiekę koordynatora 7/7

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny : 881411500, 788564136 lub adres email : jobest.pl@gmail.com
Typ: Dam pracę
Cena:
Kontakt:
Jobest Services
Telefon: 881411500

cała Polska
E-mail: jobest.pl@gmail.com
Data dodania: 2020-08-27

Szukaj w Bazie Firm