PRACOWNIK PRODUKCJI SPOŻYWCZEJ/MIĘSNEJ

nopic
Zobacz wszystkie ogłoszenia ipf2014
MIEJSCE PRACY-FRANCJA OKOLICE LYON
ROZPOCZĘCIE PRACY-OD ZARAZ

Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) w imieniu spółki IPF Jobs Sarl z siedzibą w Paryżu poszukuje pracownika na stanowisku:

Zakres obowiązków:
- praca przy produkcji wędlin
- pomoc przy obsłudze nadziewarki
- zawieszanie kiełbas
- pakowanie próżniowe, etykietowanie
- mycie maszyn
- inne proste prace produkcyjne

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- dobra kondycja fizyczna
- prawo jazdy kat. B
- mile widziane posiadanie własnego auta
- znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- francuska umowa o pracę (umowa o pracę tymczasową)
- wynagrodzenie na poziomie około 1700 € netto (10,36 € netto/godz. przy 164h pracy miesięcznie)
- wynagrodzenie na poziomie około 1700 € netto (10,36 € netto/godz. przy 164 h pracy miesięcznie)
- wsparcie polskiego koordynatora
- zorganizowany transport i zakwaterowanie w prywatnych, wyposażonych mieszkaniach
- dni świąteczne płatne, niepracujące
- bezpłatny dojazd z kwatery do zakładu pracy
- możliwość zatrudnienia długoterminowego
- francuskie świadczenia socjalne (zasiłek dla bezrobotnych do 900 €, becikowe 1000 €, zasiłek na dzieci do 300€, francuska emerytura)
- 2 lokalizacje pracy- blisko granicy szwajcarskiej, niedaleko Genewy i okolice Lyonu

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w treści przesyłanego CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Global Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.

Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Global Sp. z o.o. oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Typ: Dam pracę
Stan przedmiotu:
Kontakt:
IPF
Telefon: 517878671

Dolnośląskie
E-mail: rekrutacja@ipf.jobs
Data dodania: 2021-05-20

Szukaj w Bazie Firm

Porady