ZAWIESZACZ DROBIU

Zobacz wszystkie ogłoszenia ipf2014
IPF Sp. z o.o. Sp. k.
Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy IPF (cert. 5450) dla swojego klienta we Francji poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko:

ZAWIESZACZA DROBIU

Miejsce pracy: Francja

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- zawieszanie żywego drobiu (kaczki)
- praca na szybkiej taśmie produkcyjnej
- oferta tylko dla doświadczonych drobiarzy

OFERUJEMY:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe + stałe premie
- bezpłatne zakwaterowanie;
- profesjonalną pomoc w wypełnianiu formalności i organizacji wyjazdu;
- opiekę polskiego koordynatora na miejscu
- formalności załatwiamy zdalnie (mail, telefon), nie wymagamy przyjazdu do Poznania

WYMAGANIA:
- min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
- umiejętność pracowania w szybkim tempie
- dyspozycyjność do szybkiego wyjazdu
- prawo jazdy i auto do dyspozycji mile widziane - wypłacamy dodatek

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv na adres:
damian.wasiak@ipf.jobs
Typ: Dam pracę
Stan przedmiotu:
Kontakt:
IPF
Telefon:

E-mail: damian.wasiak@ipf.jobs
Data dodania: 2014-09-16

Szukaj w Bazie Firm

Porady