Samoprzylepny plaster opatrunkowy

Samoprzylepny plaster opatrunkowySamoprzylepny plaster opatrunkowy
Zobacz wszystkie ogłoszenia inproducts
Jedyny taki na rynku elastyczny, samoprzylepny plaster opatrunkowy na skaleczenia i zranienia palców BE-SCHU-PLAST®

Produkt Made in Germany, niemiecki patent, niemiecka produkcja i jakość, wykorzystywany między innymi w armiach krajów UE. Stale doskonalony i rozwijany od 50 lat….
Nie ma potrzeby ściągania po każdym umyciu rąk, rana i tak goi się skutecznie.
Samoprzylepny, odporny na tłuszcze, wodę, środki chemiczne, mocno trzymający, oddycha i zapobiega przegrzewaniu co powoduje szybkie gojenie rany, umożliwia wykonywanie normalnych czynności ruchowych i wykonywanie pracy mimo skaleczenia dzięki kontrolowanej elastyczności (dopasowuje się przy ruchu palców), nie ześlizguje się, nie tamuje krążenia krwi.
Antyalergiczny - nawet przy alergii na plaster, antyseptyczny - to eliminacja drobnoustrojów znajdujących się na żywych tkankach (np. skóra). Polega na działaniu na metabolizm lub strukturę drobnoustrojów w wyniku, czego ich procesy życiowe ulegają całkowitemu bądź okresowemu zahamowaniu. Ma działanie bakteriostatyczne, nie bakteriobójcze.
Nie zawiera żadnego kleju, nie przykleja się do rany /skóry /włosów, bezbolesne zdejmowanie czyni go przyjaznym i akceptowanym nawet przez dzieci, po ściągnięciu brak brudnych śladów.
Prosty w użyciu, bez konieczności używania klamerek - ponieważ jest samoprzylepny.
Produkt jednorazowy. Do każdej apteczki, idealny dla zakładów pracy i gastronomi, spełnia higieniczne wymagania systemu HACCP , dla rolnictwa, szkół, straży, wojska itd. - wszędzie gdzie mogą się przydarzyć skaleczenia i zranienia. Sprzedawany w ponad 3000 niemieckich aptekach.
Na jednej rolce jest 5,5 metra plastra o szerokości 3 cm, co daje ponad 27 pojedynczych opatrunków po ok. 20 cm długości każdy.
Plaster składa się w 88% z wiskozy, 6% z poliamidu i 6% z elastanu. Data ważności 10 lat.
Certyfikaty producenta; ISO 14001-2004, producent produktów medycznych Klasy I ze znakiem CE, zarejestrowany w Niemczech, jako produkt medyczny po numerem: DE/CA66-BeSchuPla/001, kod producenta DE/116001945, zarejestrowany w Polsce jako wyrób medyczny klasy I.Plaster PLUS niebieski
Szerokość rolki 3 cm
Długość rolki 5, 5 m m

Plaster PLUS czerwony
Szerokość rolki - 3 cm
Długość rolki - 5, 5 m mm


Jedna rolka to aż 27 opatrunków po około 20 cm, za cenę 90 groszy za jeden opatrunek !
Cena jednej rolki – 24,84 złotych brutto
Cena dostawy jednej sztuki 8 złotych brutto
Dostawa od 2 - do 20 sztuk 10 złotych brutto


Wyrób medyczny klasy 1.
Spełnia wymagania Dyrektywy Rady 93/42/EWG. Wyrób medyczny w 100 % wyprodukowany w Niemczech.
Typ: Sprzedam
Stan przedmiotu: Nowy
Cena:  24 PLN
Kontakt:
Inproducts
Telefon: 48607676454
Opole Lubelskie
Lubelskie
E-mail: info@inproducts.pl
Data dodania: 2014-08-22

Szukaj w Bazie Firm

Portal Masarnie, Zakłady mięsne, wyposażenie zaopatrzenie masarni, ubojnie, sklepy mięsne, katalog firm, przemysł mięsny, mięso, wędliny, drób Portal Masarnie, Zakłady mięsne, wyposażenie zaopatrzenie masarni, ubojnie, sklepy mięsne, katalog firm, przemysł mięsny, mięso, wędliny, drób