Technologie przemysłu mięsnego

Wiadomości branży mięsnej

Drób w nowych opakowaniach Drosedu, drobiowe produktyW tym roku drób konfekcjonowany z Drosedu będzie wyróżniał się na tle konkurencji nową, bardzo efektowną etykietą. Producent postawił na nowoczesną linię, dynamiczny kształt i silną identyfikację z marką Drosed.

Nowa etykieta zachęca świeżą zieloną kolorystyką, czytelnym opisem produktu i zdjęciem smakowitego kurczaka, po przyrządzeniu. Tak zapakowane porcje drobiu można kupować w sklepach od lutego 2010 roku.

Dwa w jednym
Zasadniczą zmianą w nowym projekcie jest zastąpienie dwóch dotychczasowych etykiet  termicznej i ozdobnej  jedną, zgrabną naklejką spełniającą obie te funkcje. Zajmuje ona mniej miejsca i pozwala lepiej wyeksponować produkt. Nowe elementy etykiety to również to również odświeżone logo oraz ornament w kształcie główki kurczaka, znak rozpoznawczy wszystkich produktów Drosed.

Drobiowe inspiracje
Firma Drosed, jak na Specjalistę od drobiu przystało, oferuje konsumentom nie tylko wysokiej jakości produkty, ale także serwis internetowy www.drobioteka.pl. Jest to źródło inspiracji zarówno dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z gotowaniem, jak i bardziej doświadczonych kucharzy. Można tam znaleźć m.in. porady na temat przygotowania drobiu, przepisy kulinarne, drobiowy savoir- vivre oraz zaskakujące ciekawostki. Zaproszenie do odwiedzenia serwisu zostało zgrabnie wkomponowane w nowy projekt etykiety Drosed.