Technologie przemysłu mięsnego

Nasze portale

Wiadomości branży mięsnej

wędliny pmbOryginalne smaki wędlin produkowanych tradycyjnymi metodami. Kolejna nowość oraz propozycja dla tych, którzy lubią próbować różnych oryginalnych smaków i cenią wędliny produkowane tradycyjnymi metodami.

Skrzynka wędlin - to mix plasterkowanych wędlin długo dojrzewających firmy PMB zawierający po 8 tacek ( po 90 g) czterech rodzajów cieniutko pokrojonych luksusowych kresowych wędlin: kindziuka, pastrurmy, kumpiaka i boczku.
Kindziuk - Król Polskich Wędlin
Legenda oryginalnego Kindziuka sięga prastarych dziejów. Wytwarzany dzięki tradycyjnym recepturom jest od pokoleń synonimem wykwintnego smaku. Teraz i Ty możesz delektować się wytwornym smakiem i aromatem prawdziwego Kindziuka. Kindziuk to wędzonka, szynka długo dojrzewająca.

Pastrurma - Powrót Legendy

Pasturma to naturalna, surowo dojrzewająca polędwica doprawiona przyprawami wzorowanymi na tatarskich mieszankach ziół. Pojawiła się w Polsce wraz z najazdem wojsk Czyngis-chana. Zafascynowała naszych przodków i wplotła się w kulinarne tradycje polskich kresów. Dziś jest produkowana z wieprzowiny.

 

Kumpiak - Sekret Podlaskich Mistrzów

Kumpiak jest od kilku stuleci jednym z największych kulinarnych skarbów Podlasia. Ta wspaniała szynka wieprzowa przygotowywana jest dzięki recepturom naszych pradziadów. Tak jak przed wiekami, oryginalny Kumpiak z PMB cieszy dziś podniebienia prawdziwych, wyrafinowanych smakoszy.

 

Boczek - Długodojrzewający

Wędliny długodojrzewające to jedne z najlepszych, najbardziej cenionych przez koneserów wędlin na świecie. Historia tych wędlin sięga prawie tysiąca lat, a na ziemie polskie dotarły na przełomie XI - XII wieku. Najlepiej smakują w postaci bardzo cienkich, wręcz przezroczystych plastrów.

Cały komplet (32 tacki) kosztuje 169 zł. Można też kupić pojedyncze tacki w cenie po 6,59 zł za sztuke.

Ilość sztuk w skrzynce - po 8 każdego asortymentu, na palecie 60 skrzynek, na jednej warstwie - 10 skrzynek.

Szczegóły: www.pmb.com.pl

Porady

Portal Masarnie, Zakłady mięsne, wyposażenie zaopatrzenie masarni, ubojnie, sklepy mięsne, katalog firm, przemysł mięsny, mięso, wędliny, drób Portal Masarnie, Zakłady mięsne, wyposażenie zaopatrzenie masarni, ubojnie, sklepy mięsne, katalog firm, przemysł mięsny, mięso, wędliny, drób