Technologie przemysłu mięsnego

Nasze portale

Wiadomości branży mięsnej

Produkty wędliny z Morlin w nowych opakowaniachAnimex Sp. z o.o. poszerza ofertę plastrów pod marką Morliny o trzy kolejne produkty w nowych opakowaniach.

Ceniona szynka konserwowa, jedna z najpopularniejszych wędzonek - polędwica sopocka oraz mielonka tyrolska wchodzą do sprzedaży w nowoczesnej i wygodnej dla konsumenta formie plastrów map oraz nowej gramaturze.
Szynka konserwowa ekstra 175g jedna z najbardziej popularnych i lubianych przez konsumentów form szynki. Cienko pokrojone prostokątne plasterki delikatnej szynki to podstawa każdej kanapki i półmiska wędlin.

Polędwica sopocka ekstra 175g doskonale znana wędzonka - królowa w swojej kategorii. Nowa polędwica sopocka marki Morliny to odpowiednie wędzenie, grubość plastrów i delikatny smak podany w nowoczesnej formie.

Mielonka tyrolska 175g delikatna i oryginalna w smaku, prawdziwy smak mielonki. Odpowiedniej grubości plastry i oryginalny aromat to główne cechy tego produktu, tak lubianego i cenionego przez kanapkowych smakoszy.

Nowe plastry pakowane są w nowoczesne opakowania map z wyróżniającym się na półce nadrukiem oraz w nowej - familijnej gramaturze 175g. Ponadto każde opakowanie posiada innowacyjny mechanizm umożliwiający jego wielokrotne otwieranie i zamykanie, co nie tylko ułatwia samo otwarcie ale i późniejsze przechowywanie.

Porady

Portal Masarnie, Zakłady mięsne, wyposażenie zaopatrzenie masarni, ubojnie, sklepy mięsne, katalog firm, przemysł mięsny, mięso, wędliny, drób Portal Masarnie, Zakłady mięsne, wyposażenie zaopatrzenie masarni, ubojnie, sklepy mięsne, katalog firm, przemysł mięsny, mięso, wędliny, drób