Wiadomości branży mięsnej

Produkty wędliny z Morlin w nowych opakowaniachAnimex Sp. z o.o. poszerza ofertę plastrów pod marką Morliny o trzy kolejne produkty w nowych opakowaniach.

Ceniona szynka konserwowa, jedna z najpopularniejszych wędzonek - polędwica sopocka oraz mielonka tyrolska wchodzą do sprzedaży w nowoczesnej i wygodnej dla konsumenta formie plastrów map oraz nowej gramaturze.
Szynka konserwowa ekstra 175g jedna z najbardziej popularnych i lubianych przez konsumentów form szynki. Cienko pokrojone prostokątne plasterki delikatnej szynki to podstawa każdej kanapki i półmiska wędlin.

Polędwica sopocka ekstra 175g doskonale znana wędzonka - królowa w swojej kategorii. Nowa polędwica sopocka marki Morliny to odpowiednie wędzenie, grubość plastrów i delikatny smak podany w nowoczesnej formie.

Mielonka tyrolska 175g delikatna i oryginalna w smaku, prawdziwy smak mielonki. Odpowiedniej grubości plastry i oryginalny aromat to główne cechy tego produktu, tak lubianego i cenionego przez kanapkowych smakoszy.

Nowe plastry pakowane są w nowoczesne opakowania map z wyróżniającym się na półce nadrukiem oraz w nowej - familijnej gramaturze 175g. Ponadto każde opakowanie posiada innowacyjny mechanizm umożliwiający jego wielokrotne otwieranie i zamykanie, co nie tylko ułatwia samo otwarcie ale i późniejsze przechowywanie.

Porady