Rzeźnik/Wykrawacz/ Ubojowiec

Zobacz wszystkie ogłoszenia LUTERS Sp.z.o.o.
Firma LUTERS Sp.z.o.o. specjalizuje się w branży przetwórstwa mięsnego na terenie Niemiec.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowiska: Ubojowiec/Wykrawacz/Rzeźnik
Miejsce pracy: Niemcy

Zapewniamy zakwaterowanie tuż przy miejscu pracy.

Zakres obowiązków:
- udział w procesie uboju wieprzowego;
- wykrawanie mięsa na taśmie;
- praca za pomocą noża rzeźnickiego.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę;
- atrakcyjne wynagrodzenie;
- stawki uzależnione od umiejętności i stanowiska;
- ubezpieczenie zdrowotne i pełny pakiet socjalny;
- pracę w polskim zespole;
- wsparcie polskiego koordynatora.

Oczekujemy doświadczenia przy uboju lub rozbiorze oraz
gotowości do wyjazdu za granicę (preferowana dostępność "od zaraz").
Typ: Dam pracę
Cena:
Kontakt:
Magdalena Wójcik
Telefon: 578203208
Warszawa
Mazowieckie
E-mail: biuro.pl@luters.com.pl
Data dodania: 2018-08-03