Technologie przemysłu mięsnego

Klasyfikacja reduktorów ciśnienia

portal mięsny

Reduktory ciśnienia to urządzenia odpowiadające za zmniejszenie ciśnienia medium na wyjściu i utrz...

Baza Firm - Przemysł mięsny


Zakłady Mięsne Madej & Wróbel

Zakłady Mięsne Madej & Wróbel

Adres (ulica): ul. Magazynowa 45
Kod Pocztowy: 41-700
Miasto: Ruda Śląska
Województwo: Śląskie
m-w@m-w.com.pl
Strona internetowa http://www.m-w.com.pl
Tel: (32) 771 22 99
Opis Firmy:

Zakłady Mięsne Madej & Wróbel istnieją na polskim rynku już od ponad 15 lat. Nazwa firmy pochodzi od nazwisk założycieli Madej i Wróbel. Rozpoczynając od skromnej produkcji mięsa mielonego w małym zakładzie, w ciągu zaledwie kilku lat, firma zwiększyła swoją ofertę do ponad 150 asortymentów wędlin.

Dowodem na bardzo szybki rozwój jest otwarcie supernowoczesnego zakładu w czerwcu 2003 roku. Spełnia on warunki sanitarne stawiane przez Unię Europejską w tym HACCP.

Cały proces produkcyjny odbywa się pod ścisłym nadzorem służb weterynaryjnych. Firma dysponuje najnowocześniejszymi technologiami i stale doskonali linie produkcyjne. Wyroby sprawdzane są przez dział kontroli jakości, który ściśle nadzoruje wszystkie etapy produkcji i ocenia każdą końcową partię wyrobów.

W zakładzie mieści się także nowoczesne laboratorium, które przeprowadza specjalistyczne badania i analizy jakości. Zespół technologów przez cały czas pracuje nad udoskonaleniem już istniejących i wprowadzanie nowych produktów. W trosce o klienta poszerzana jest stale oferta produktów, wśród których można wyróżnić: rozebrane na części kulinarne świeże mięso, wędzonki, szynki, pieczenie i wyroby drobiowe, wieprzowe, kiełbasy cienkie i grube, a także wyroby garmażeryjne. Wysoka jakość produktów jest powszechnie doceniana, świadczą o tym przyznane na prestiżowych konkursach nagrody Złotej Korony, Produktu Najwyższej Jakości oraz Medalu Europejskiego.

Firma Madej & Wróbel posiada własną sieć logistyczną, składającą się z samochodów-chłodni, którymi towar jest dostarczany do klientów z całej Polski, jak również współpracuje z ogólnoeuropejskimi firmami transportowymi. Zakład produkuje wyroby także na potrzeby koncernów Unii Europejskiej, tworząc dla nich marki własne. Klientom, którzy współpracują z firmą, proponuje się wiele działań wspierających sprzedaż, takich jak: profesjonalnie prowadzone degustacje, promocje cenowe, gazetki promocyjne, tablice reklamowe oraz fachową pomoc ze strony wyszkolonych przedstawicieli handlowych.

Wśród odbiorców firmy znajdują się zarówno sklepy, hurtownie, jak i super- i hipermarkety. Firma posiada własną sieć sklepów firmowych w wielu miastach kraju. Z kontrahentami prowadzimy elastyczną politykę cenową i jesteśmy zawsze skłonni do współpracy.

Od maja 2004 roku eksportujemy nasze wyroby do Niemiec, a od 2005 roku również do Czech, Słowacji, Włoch i Francji. O rozwoju handlu w tym kierunku świadczą pozyskiwani coraz to nowi odbiorcy z tego kraju, a także zainteresowanie naszą ofertą w Holandii, Belgii, Danii i Rosji.  

Szukaj w Bazie Firm

Porady

Wilki do mięsa w gastronomii – jak wybrać odpowiedni egzemplarz

portal mięsny

Wilk do mięsa to maszyna, która służy do rozdrabniania świeżego, gotowanego bądź mr...

Jak żywić krowy mleczne?

Krowa w laktacji potrzebuje odpowiednie ilości światła, powietrza i ruchu. Takie wa...

Przepisy - Mięso

Stek z rostbefu w czerwonym winie i rozmarynie

portal mięsny

dwa duże steki z rostbefu z kością grubości około 2-2,5 ...

Szynka pieczona

portal mięsny

1.5-2 kg szynki wieprzowej 2 opakowania przyprawy do pieczenia 1 ...

Nasze portale

Portal Masarnie, Zakłady mięsne, wyposażenie zaopatrzenie masarni, ubojnie, sklepy mięsne, katalog firm, przemysł mięsny, mięso, wędliny, drób Portal Masarnie, Zakłady mięsne, wyposażenie zaopatrzenie masarni, ubojnie, sklepy mięsne, katalog firm, przemysł mięsny, mięso, wędliny, drób