Rzeźnik Francja

nopic
Zobacz wszystkie ogłoszenia
Agencja Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.
Obecnie poszukujemy osób chętnych do pracy we Francji jako:
Rzeźnik
Zakres obowiązków:
• Przygotowanie produktów mięsnych z tusz lub dużych sztuk mięsa:
o Wyjmowanie kości, krojenie tusz lub dużych kawałków mięsa
o Usuwanie tłuszczu, ścięgien, liczenie tusz
o Przygotowywanie kawałków (przenoszenie, wiązanie)
• Produkcja produktów mięsnych (kiełbasy);
• Obsługa urządzeń mechanicznych (noże, tasaki, maszynki do mielenia mięs);
• Opróżnianie i czyszczenie drobiu, królików, dziczyzny;
• Czyszczenie i utrzymywanie w czystości sprzętu i pomieszczeń;
• Przestrzeganie zasad BHP zgodnych z regulaminem firmy.
Wymagania:
• Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku w pracy z wołowiną, cielęciną, baraniną, wieprzowiną, drobiem;
• Znajomość anatomii zwierząt i różnych rodzajów mięsa;
• Zręczność, zdolności manualne ze względu na używanie ostrych narzędzi;
• Mile widziana komunikatywna znajomość języka francuskiego (przynajmniej 1 osoba w ekipie);
• Mile widziane auto dyspozycyjne na wyjazd.

Oferujemy:
• Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
• Możliwość długofalowej współpracy;
• Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem.

Oferta pracy tymczasowej.
Licencja Agencji nr 1954.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Kontakt:
In Temporis
Telefon:

E-mail: zagranica@intemporis.eu
Data dodania: 2015-10-16