Technologie przemysłu mięsnego

Nasze portaleWydarzenie 

FARMA 2013 - Międzynarodowe Targi Hodowli Zwierząt

FARMA 2013 - Międzynarodowe Targi Hodowli  Zwierząt
Kiedy:
07.02.2013 - 10.02.2013
Gdzie:
Poznań
Kategoria:
Targi mięsne / Wydarzenia branży mięsnej

Opis

TARGI w ROKU 2013 NIE ODBĘDĄ SIĘ

 

FARMA to platforma marketingowa, która sprzyja biznesowym spotkaniom oraz profesjonalnej prezentacji najnowszej oferty producentów i dystrybutorów wyposażenia dla hodowli. Udział w targach umożliwia skuteczne dotarcie do docelowej grupy klientów - rolników prowadzących chów i hodowlę zwierząt, właścicieli gospodarstw wielkoobszarowych, ferm hodowlanych i grup rolników.


Termin i formuła targów  FARMA zostały przygotowane w taki sposób, aby stworzyć jak najlepsze warunki do rozmów. Udział w targach umożliwia skuteczne dotarcie do docelowej grupy klientów - rolników prowadzących chów i hodowlę zwierząt, właścicieli gospodarstw wielkoobszarowych, ferm hodowlanych i grup rolników.


Już nie co roku, ale co dwa lata, i nie w październiku, lecz na wiosnę odbywać się będą Międzynarodowe Targi Hodowli Zwierząt Farma. Dzięki temu właściciele gospodarstw rolnych będą mogli zapoznać się z rynkowymi nowościami tuż po światowych premierach w Hanoverze. Kolejna edycja tych targów w lutym 2013 r.

 

 

 

Dojazd na targi

W sercu Europy
Poznań to najbardziej znane w świecie polskie miasto targowe. Usytuowane jest w centrum Europy, w odległości 2,5 godziny drogi od Berlina i 3 godziny od Warszawy. Poznań posiada międzynarodowy port lotniczy "Ławica" oraz bogatą ofertę międzynarodowych i krajowych połączeń kolejowych. Położenie geograficzne Poznania zapewnia doskonałą komunikację z miastami wszystkich regionów Polski oraz z zagranicą.

W centrum miasta
Międzynarodowe Targi Poznańskie są położone przy ul. Głogowskiej, w centrum Poznania. Stąd wszystkie ważne punkty miasta są na wyciągnięcie ręki. Bezpośrednio wokół terenów targowych usytuowanych jest kilka dużych hoteli. Do dworca PKP dotrzemy pieszo zaledwie w 5 minut. Lotnisko Ławica znajduje się z kolei w odległości 6 km.

 

Targi hodowli zwierząt 2012

Gdzie

Miejsce:
Poznań

Nadchodzące targi mięsne / wydarzenia branży mięsnej :Porady

Przepisy - Mięso

Portal Masarnie, Zakłady mięsne, wyposażenie zaopatrzenie masarni, ubojnie, sklepy mięsne, katalog firm, przemysł mięsny, mięso, wędliny, drób Portal Masarnie, Zakłady mięsne, wyposażenie zaopatrzenie masarni, ubojnie, sklepy mięsne, katalog firm, przemysł mięsny, mięso, wędliny, drób